výroba a prodej klempířských strojů

manufacture and sale of machines for tinsmiths

 

progresivní technické řešení - originální konstrukce

patentová ochrana - vysoká kvalita - příznivá cena

Česky English German Polish български româneşte

O společnosti

Jsme firma zabývající se výrobou strojů, které jsou určeny převážně pro stavební klempíře. V tomto oboru máme již 17-ti letou zkušenost. Sídlo společnosti je v Otrokovicích v České republice.

Bří ŠVARCOVÉ s.r.o.

Námi konstruované a vyráběné stroje jsou charakteristické originální a jednoduchou konstrukci s řadou progresivních technických řešení, včetně patentové ochrany. Stovky strojů, které již naše firma vyrobila, slouží spolehlivě po celé Evropě a kromě svých technických kvalit a vysoké užitné hodnotě se vyznačují i nízkou pořizovací cenou.

Tam, kde není možné, či ekonomické, zajistit pro klempířské práce na střechách dodávku fabricky vyrobených klempířských prvků, velmi oceníte možnosti našich ohýbacích strojů MO-2 nebo MO-3, kterým lze ohýbat a podélně stříhat plechy až do délky 9m. Přínosy v produktivitě práce, zejména při montáži na střeše, úspoře materiálu a kvalitě oplechování vyplývající z nižšího počtu spojů jsou zřejmé. Stavebnicová konstrukce přináší výhody pro dopravu a manipulaci se strojem. A hlavně - díky jednoduché a praktické konstrukci jsou stroje cenově dostupné pro každou klempířskou dílnu.

Bří ŠVARCOVÉ s.r.o.

Další progresivní skupinou našeho výrobního sortimentu jsou stroje umožňující práci se svitky. Jedná se o zařízení na odvíjení svitků, jejich příčného a podélného stříhání. Jsou důležitým doplňkem k ohýbacím strojům, ale naleznou uplatnění i mimo ně. Úspory materiálu a práce při práci se svitky oproti práci s plechovými tabulemi jsou nesporné.

Naše nabídka obsahuje též některé stroje pro základní vybavení klempířské dílny.

Bří ŠVARCOVÉ s.r.o.

Věříme, že naše nabídka bude pro Vás zajímavá a těšíme se na naše budoucí obchodní kontakty.

Bří ŠVARCOVÉ s.r.o.

VÝROBA A PRODEJ KLEMPÍŘSKÝCH STROJŮ - TINSMITH`S MACHINES PRODUCTION AND SALE

Ohýbací stroje, ohýbačky, zařízení na odvíjení plechových svitků, podélné stříhání plechů, příčné stříhání plechů, válce na odvíjení svitkových plechů, obrubovačka, signovačka, motorový obrubovací stroj, zakružovací stroj, zakružovačka, stroj na výrobu okapových žlabů, falcovačka, stroj na stlačování švů, návalkové stroje, vulznovačky, klempířský stroj, stroje pro klempíře.

Bří ŠVARCOVÉ s.r.o., 765 02 Otrokovice, Třída Tomáše Bati 1725, Česká republika

a.svarc@bri-svarc.cz   ¦   hlavní strana

NAVRCHOLU.cz